Oferta

Sesje zdjęciowe komercyjne.

Każdą ofertę sesji komercyjnych przygotowuję indywidualnie biorąc pod uwagę potrzeby klienta. Przy wycenie ważne jest aby podać rodzaj sesji, ilość zdjęć, pola eksploatacji, okres wykorzystania zdjęć, terytorium.

Jeśli nie wiesz jak to zrobić, napisz do mnie opisując sesję zdjęciową i Twoje potrzeby. 

Sesje zdjęciowe studyjne wykonuję w studio fotograficznym Bright Light w Tychach, natomiast jest możliwość aby wykonać sesję w innymi miejscu. Jeśli jest taka potrzeba, zaznacz to w mailu.

Organizuje palny sesji zdjęciowych, prowadzę castingi na modelkę/modela do sesji, posiadam własną bazę modelek. 

Sesje tworzone z pasją i mając zawsze na uwadze wizję klienta, odpowiednio przedstawione i wyretuszowane.

 

Sesje wizerunkowe – biznesowe. 

Wykonuję sesje indywidualne i grupowe, w studio w Tychach lub w Twoim biurze/lokalu. Pomagam dobrać odpowiednią stylizację, prowadzę podczas sesji w pozowaniu do zdjęć. Na sesji zawsze jest wizażystka a jeśli potrzebujesz również i fryzjerka oraz stylistka.

Jeśli planujesz sesję pracowniczą, pomogę ją zorganizować i opracować tak plan sesji, by dużą liczbę osób móc ustawić według harmonogramu, aby nie zakłócało to Waszej pracy.

Wyślij zapytanie.

 

Sesje prywatne – kobiece

Sesje kobiece możemy wykonać zarówno w studio w Tychach jak i w innym miejscu. Przy świetle lamp studyjnych lub w promieniach zachodzącego słońca. Poprowadzę w pozowaniu przez cała sesję, nie musisz się zatem bać i stresować. Pomogę dobrać odpowiednią stylizację z dostępnej garderoby na studio lub z Twojej szafy a jeśli będzie taka potrzeba to umówię na spotkanie i zakupy z stylistką. Wizaż wykonuje profesjonalna wizażystka, która dobierze odpowiedni makijaż do sesji jak również do Twojej urody. Zadbamy również o fryzurę.

Zapytaj o aktualną ofertę sesji kobiecych. 

 

Rezerwacja terminów.

Rezerwacja terminu na sesję zdjęciową następuję po podpisaniu umowy i/lub opłaceniu 1 transzy na sesję zdjęciową. Dotyczy to zarówno sesji prywatnych, biznesowych jak i komercyjnych.

Przy rezygnacji z sesji zdjęciowej lub z członka zespołu, nie zwracana jest opłata za rezerwację terminu. Wpłata jest formą zadatku na wybrany termin, przygotowanie planu sesji, organizację sesji zdjęciowej i kompletowanie zespołu. 

Wysokość wpłaty zależna jest od rodzaju sesji zdjęciowej.